Czas pożegnań.

Aktualności

_DSC0255Piątek 27 lutego 2015r., był wyjątkowym dniem w Komendzie Powiatowej PSP w Środzie Śląskiej.
W tym dniu odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na zaopatrzenie emerytalne
st. bryg. mgr. inż. Zenona Meusza –  Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Ślaskiej, oraz asp. Waldemara Błaszczyszyna – dowódcę zmiany.


Uroczystość swoją obecności uświetnili: st. bryg. Andrzej Szcześniak – Dolnośląski Komendant  Wojewódzki PSP, mł. bryg. Stanisław Kozłowski – naczelnik wydziału organizacji i nadzoru KW PSP we Wrocławiu, obecni i byli komendanci miejscy i powiatowi z terenu woj. dolnośląskiego, władze powiatu średzkiego i samorządu gminnego, przedstawicele  służb i instytucji, na co dzień z nami współpracujących, oraz byli i obecni strażacy Komendy Powiatowej PSP w Środzie Śląskiej oraz druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych.
St. bryg. mgr. inż. Zenona Meusza rozpoczął służbę w ochronie przeciwpożarowej w 1980r, w tym prawie 32 lata pełnił funkcję Komendanta Rejonowego i Powiatowego Komendy Rejonowej i Powiatowej PSP w Środzie Śląskiej.
Asp. Waldemar Błaszczyszyn rozpoczął służbę w jednostkach ochrony przeciwpożarowej w 1990r.,  kończąc służbę na stanowisku dowódcy zmiany.

« 1 z 3 »

Opracował: Dariusz Domaradzki